Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 15:19 Biznes, Finanse

Pożyczka hipoteczna dla przedsiębiorstw – podstawowe wiadomości

Jednym z o wiele chętniej wybieranych produktów są pożyczki pod hipotekę dla przedsiębiorców, nie wymagające posiadania zdolności kredytowej. Kiedy danemu biznesmenowi będzie zależeć na prędkim oraz efektywnym uzyskaniu finansowania, to w taki sposób na pewno to pozyska. Każda pozabankowa pożyczka hipoteczna jest pożyczką, dla jakiej zabezpieczenie stanowi nieruchomość. Zabezpieczenie to bazuje na ustanowieniu hipoteki przez zrobienie wpisu w księdze wieczystej dla danej nieruchomości. Wpis ten zabezpieczy instytucję przyznającą pożyczkę i będzie widnieć w księdze wieczystej aż do chwili spłaty pożyczki.

Pożyczka taka może być przeznaczana na dowolny cel, w zależności od tego, co planuje właściciel firmy. Biznesmeni decydują się na pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej, gdyż procedura ich przyznawania toczy się sprawniej niż w banku. Trzeba natomiast wiedzieć, że pożyczka w banku jest tańsza i czas jej spłaty może wynieść parę lat. Jeśli zaś ktokolwiek zdecydowany jest na pożyczkę hipoteczną, to okres spłacania nie jest długi. Natomiast, nie trzeba się przejmować negatywną historią kredytową, czy opóźnieniami w płatnościach wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz w US.

Z tego powodu pożyczkę hipoteczną w takiej formie mają możliwość wziąć również przedsiębiorstwa zadłużone a także te, które zostały założone nie tak dawno. Do uzyskania pożyczki wymagane będą: numer księgi wieczystej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie, fotografie przed oraz wewnątrz nieruchomości, dokumenty finansowe przedsiębiorstwa. Obiekty, które mogą zostać uwzględnione to wszystkie, jakie ulokowane są w Polsce. Nieakceptowane są tymczasem te, które ulokowane są w innych krajach. Warto korzystać z rad specjalistów, którzy znają się na takim produkcie finansowania, by świetnie się zorientować.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu produktem jak pożyczka hipoteczna bez BIK dla przedsiębiorstwa, to zobacz użyteczne źródło i zdecyduj się na nieodpłatną konsultację. Wtedy masz możliwość oczekiwać uzyskania indywidualnych rad, przystosowanych do momentu rozwoju działalności, a zwłaszcza jej ustabilizowania finansowego.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 8 times, 1 visits today)
Close