Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 16:43 Budownictwo, Przemysł

Zalety domów kanadyjskich, jakie stawia marka HAUSm2

Plusy domów szkieletowych, które buduje firma HAUSm2 są niemałe. W głównej mierze obiekty te zbudowane są na podstawie innowacyjnych technologii. W rezultacie nie ma niebezpieczeństwa, że okażą się wadliwie wykonaną budowlą. Następnie, znaczące pozostaje to, że są to budynki ekologiczne, ponieważ znacznie więcej osób zwraca na to uwagę. Pozostałe osoby sugerują się też tym, iż każdy ten dom jest łatwy do utrzymania, z uwagi na wdrożone rozwiązania budowlane.

Dom o budowie modułowej jest tańszy w ogrzewaniu w zestawieniu do budynków, jakie wybudowane są z zastosowaniem techniki tradycyjnej, co jest następnym powodem przekonującym do zdecydowania się na taką koncepcję. Jest to efekt tego, iż wykorzystane są w budowli duże ilości materiałów izolacyjnych w ścianie a także w dachu. Dużo zleceniodawców, którzy już podjęli decyzję o wybudowaniu domu z marką HAUSm2 ceni to, że są to budynki zrobione na podstawie już wdrożonych rozwiązań a także materiałów wysokiej jakości. HAUSm2 od 2010 roku robi takie realizacje jak dom szkieletowy i posiada już w dorobku ponad 250 projektów. Każdy projekt firmy może zostać dopasowany do wymagań klienta, co również motywuje do nawiązania relacji biznesowej. Dlatego firma posiada tak sporo poleceń w branży, zwłaszcza w województwie śląskim.

Największe atuty zaprojektowanych obiektów to: trwała baza z drzewa odporne na zaginanie o wartości 24 MPa, pokrycie ścian zewnętrznych z płyty otwartej dyfuzyjnie, okna PVC 3 szybowe i zastosowane w ich zakładaniu taśmy wewnętrzne oraz zewnętrzne, ocieplenie w ścianach a także w poszyciu dachowym o łącznej grubości po 30 centymetrów, fasada wykończona w tynkach, poszycie dachowe ze stalowego pokrycia z ocynkowanych blach stalowych, system rynnowy z tworzywa sztucznego, folie izolujące przed wiatrem oraz paroizolacyjne, wykazujące bardzo imponujące wskaźniki, a także instalacja wentylacyjna budynku wykonana z wykorzystaniem systemowych kominów albo kominków wentylacyjnych. Rozkład budynku a także wielkość określonych pomieszczeń dopasowane są do potrzeb inwestora.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 6 times, 1 visits today)
Close