Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 10:53 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Aktywność

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w chwili wynajęcia

Wyposażenie kamperów CarGO! w chwili wynajmu obejmuje rzeczy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także w dogodnych okolicznościach podróżować. Naturalnie, zamawiający mają możliwość w dodatku zdecydować się na wyposażenie uzupełniające, w zależności od tego, czego wymagają. Każdy wypożyczalnia kamperów poznań jest maksymalnie przyszykowany, czyli po przeglądzie i czysty.

W wyposażaniu standardowym umieszczone są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, bądź kamera GoPro z dodatkami.

Abstrahując w takim razie od pory roku i okoliczności na drodze można odbywać podróż maksymalnie luksusowo, stricte w taki sposób, jak to sobie zaplanowano. I pomimo że sporo osób jazdę kamperem będzie kojarzyć z porą letnią, to zimą również wiele osób tak podróżuje. Kamper pozwala bowiem na sporą niezależność. Każdy użytkownik natomiast ma innego rodzaju oczekiwania odnośnie do podróży. Reguły wynajmu są za każdym razem wobec tego ustalane indywidualnie.

Dużą popularnością cieszy się wynajem przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a klienci mają możliwość zdecydować się na równi na przyczepy nowe, jak i używane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwoli na korzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na kupno nowego kampera. Dla wypożyczających dostępny jest serwis, a obsługa pomaga zainteresowanym dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Close