Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 16:22 Inne

Weselne atrakcje – dlaczego warto pomyśleć o laserowym pokazie

Eventowa branża sięga dość często po nowoczesne rozwiązania technologiczne, a jednym z bardziej ciekawych w ostatnim czasie są pokazy laserowe. Same lasery od lat wykorzystywane są w wielu dziedzinach naszego życia, tak więc łatwo zrozumieć że w pewnym momencie używać ich zaczęto również do pokazów. Zwłaszcza że ta technologia cały czas się intensywnie rozwija, co pozwala na tworzenie jeszcze wspanialszych i niezwykłych widowisk. Przy tworzeniu pokazów laserowych są wykorzystywane dedykowane projektory, o bardzo szybkim czasie reakcji.

Można dzięki temu za ich pomocą tworzyć nie tylko statyczne wzory, ale również o naprawdę dużej dynamice. Projektory laserowe umożliwiają wyświetlanie bardzo różnorodnych kształtów. Oczywiście normą są różnego rodzaju tunele, płaszczyzny i wachlarze, lecze nie będzie żadnego problemu żeby w ten sposób zaprezentować figury i wzory geometryczne. Na eventach firmowych często klienci chcieliby mieć narysowane logo swojej firmy, najlepiej z jakimiś dodatkowymi motywami.

Także z przygotowanie takiej rzeczy nie będzie żadnego problemu, wystarczy tylko wszystko wcześniej zaprogramować, a następnie wgrać do projektora. Pokaz laserowy może też być zsynchronizowany z muzyką, takie rozwiązanie również jest chętnie wybierane przez wielu klientów. Otrzymują oni wówczas zachwycające widowisko, podczas jakiego światło i dźwięk uzupełniają się wzajemnie, dostarczając niezwykłych wrażeń. Niektóre z firm idą z takimi pokazami jeszcze dalej, i angażują tancerzy. Aby to dobrze wyglądało, to potrzeba wiele czasu spędzić na treningach i przygotowaniach, lecz dla końcowego efektu warto to zrobić.

Ale żeby faktycznie taki pokaz się udał, to trzeba kilku rzeczy. Używane lasery muszą mieć odpowiednią moc, a dodatkowo ich promienie się muszą na czymś rozpraszać. W naturalnych warunkach może to zapewnić mżawka albo mgła, ale liczenie wyłącznie na nie jest mocno ryzykowne. Z takich też powodów twórcy pokazów przeważnie korzystają z własnych generatorów dymu, co zapewni odpowiednią widoczność światła.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close