Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 17:50 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Aktywność

W jaki sposób miło oraz aktywnie poświęcić czas na wczasy?

Dźwirzyno jest nieobszerna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niewielgachna, ale o wielowiekowej tradycji miejscowość. Jej początki dosięgają XIII wieku, działała najpierw jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Współczesne Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, zapewniająca turystom liczne atrakcje.

Odszukamy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (najwyższej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, spore pola kempingowe oraz domki wczasowe). Tu spędzone naturalnie wakacje nad morzem zapewnia wiekopomny nastrój, doskonałe, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej i windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w osobliwy sposób: pomiędzy morzem a jeziorem Resko Przymorskie. To właśnie dzięki temu turyści tu zamieszkujący mają bardzo wiele możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel i opalanie się.

Rozciągają się tutaj urocze wydmy, piach jest biały, niebywale błogi w dotyku. Plaże o obszernej wielkości. Biegnie tam również internacjonalny szlak rowerowy. Jeżeli chcesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do kampera. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej sławetnych miejscowości morskich w typowo turystycznym klimacie są to Międzyzdroje. Planując nasze wczasy nad morzem warto zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, legendarnego również pod tytułem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny jesteśmy w stanie dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo nieopodal jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia w trakcie spędzania wakacji nad morzem. Przyciągająca niezmiernie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Współczesne Międzyzdroje przyciągają wędrowców spędzających ferie nad morzem wieloma atrakcjami. Do w wyższym stopniu modnych lokalnych atrakcji należy popularna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski dłoni twórców, postaci z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Close