Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 10:50 Turystyka, Aktywność

Profesjonalny sprzęt do tenisa i badmintona od marki Yonex

Starannie wybrany sprzęt zawierający gadżety do tenisa oraz badmintona oferuje Yonex Polska, a więc dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Marka wytwarza produkty sprawdzone oraz certyfikowane. Szczególnie znanym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej metodzie wykonania. Firma jest także znana z autorsko opracowanej technologii Power Cusion, wykorzystanej w butach sportowych. Isometric to technika wpływająca na otrzymanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Natomiast technologia Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzeń, jaka powstała w efekcie opadania na boisko, przenosząc kolejne posunięcia gracza. Już tylko to pokazuje, iż firma jest uznawana w świecie sportowców i nie bez powodu odpowiada za sponsorowanie wielu istotnych wydarzeń. Statystyki ukazują, iż około 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. We wskazanym punkcie sprzedaży online katalog produktów buty do tenisa jest duży i dlatego sprzedawca rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mają możliwość też sprawdzić bestsellery oraz nowości a także zniżki na preferowany asortyment. Na równi osoby amatorsko grające w tenisa, ale też profesjonaliści znajdą gadżety dostosowane do umiejętności i nawyków prowadzenia grania. Jeżeli ktoś po raz pierwszy będzie robić zakupy w takim punkcie sprzedaży i nie do końca ma pojęcie, na co się decydować, to pomoże sprzedawca. Poza zakupami można również dowiadywać się z witryny, co zdarzyło się w dyscyplinie badmintona a także tenisa, co jest znaczące dla osób uprawiających określone. Szczególnie znane są ergonomiczne rakiety do tenisa z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close