Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 15:55 Turystyka, Aktywność

Najważniejsze zasady kupowania domów w Chorwacji

Jeżeli ktoś chciałby pokazać najpopularniejszy kraj na urlopowe wyjazdy, to niewątpliwie będzie to Chorwacja. Bardzo dużo może ona zaoferować w zakresie turystyki. Przepiękne, ciepłe i błękitne morze, słoneczna pogoda przez cały czas oraz doskonałe jedzenie to tylko przykładowe rzeczy przyciągające turystów. Dużą zachętą są też ceny, choć w ostatnim czasie widać ich wzrost w stosunku do tego co było kiedyś. Na pewno istotne są też możliwości na dojazd. Z południa Polski do Chorwacji dojechać można bez problemu w ciągu jednego dnia, a dodatkowo zaczyna tam być coraz więcej niedrogich połączeń lotniczych i kolejowych. Wszystko to sprawia, że sporo osób zaczyna się zastanawiać nad zakupieniem tam nieruchomości. Obecnie nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ nasi obywatelem nie mają żadnych ograniczeń.

Ceny są na podobnym pułapie co u nas, choć rzecz jasna w dużym stopniu zależą od położenia. Jeżeli dany obiekt leżał będzie w popularnym turystycznym kurorcie i to bezpośrednio nad brzegiem morza, to z pewnością na jego zakup przeznaczyć trzeba będzie więcej pieniędzy. Wybór odpowiedniej lokalizacji w dużym stopniu uzależniony będzie od rodzaju czynionej inwestycji. Część osób zamierza zakupić dom z chęcią wypoczywania w nim, i wówczas lepszą opcją będzie poszukanie czegoś na uboczu. Ale jeżeli obiekt chciałoby się wynajmować w letnim okresie, to lepsze położenie będzie także oznaczać dużo wyższe ceny wynajmu. Na cenę nieruchomości w Chorwacji znacznie wpływa też to, czy będzie ona pochodziła z pierwotnego czy wtórnego rynku, oraz rzecz jasna jej stan techniczny.

Podejmując decyzję o zakupie doliczyć trzeba prowizję dla pośrednika. Z pewnością część osób by dała sobie radę z pozałatwianiem wszystkich spraw, ale ze względu na odległość i zupełnie inne przepisy znacznie lepszą opcją będzie wynajęcie pośrednika. Taką osobę bez najmniejszego problemu znajdzie się w internecie, wpisując na przykład w oknie wyszukiwarki hasło nieruchomości w chorwacji na sprzedaż.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 5 times, 1 visits today)
Close