Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 15:14 Motoryzacja, Transport

Jacht przy pobycie w Dubaju – czy opłaca się taki wynająć

Dubaj jest bardzo często odwiedzanym miastem, z uwagi na to że może zaoferować dużo różnego rodzaju atrakcji. Z pewnością nie będą się tam nudzić osoby pragnące zobaczyć niezwykłe obiekty geniuszu inżynieryjnego, takie jak chociażby najwyższa budowla na świecie, usypane wyspy albo Dubaj Marina. Mimo, że poza miastem znajduje się wielka pustynia, to również tam można spędzić wspaniała przygodę, przykładowo podróżując na quadach czy nocując u rdzennych mieszkańców.

Lecz niezwykle interesującą i ciekawą opcją będzie zwiedzanie okolic ze strony wody, takie Atrakcje Dubaj w ostatnich latach się cieszą rosnąca popularnością. To przekłada się bezpośrednio na ilość wypożyczalni, mających w ofercie usługi takie jak Rejs Po dubaju. Propozycja tych firm jest bardzo zróżnicowana i szeroka, dzięki czemu każdy bez problemów powinien sobie coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Najmniejsze jachty na pokład przeważnie zabierają parę osób, z tego też powodu bardzo dobrze nadają się na kameralną podróż w niewielkim gronie. Często jachty te wynajmowane są przez pary, jakie w ten sposób chcą spędzić romantyczne chwile. Z kolei na największych jachtach, na jakich można nawet pomieścić kilkadziesiąt osób, można zaplanować jakąś rodzinną uroczystość lub firmową imprezę.

Oczywiście w takim przypadku trzeba się liczyć ze znacznie wyższymi cenami, ale jak na to, co otrzymuje się w ramach usługi, to ogólnie ceny nie są jakieś wygórowane. Najmniejsze łodzie wypożyczyć już można za kilkaset złotych za godzinę, w tej cenie jest oczywiście załoga z doświadczonym kapitanem. Przy większych jachtach ceny też oczywiście będą większe, lecz z kolei na ich poziom duże znaczenie będzie miał też okres wynajmu. Dużym plusem tego rozwiązania jest to, że taki jacht wypożyczyć już można na jedną lub parę godzin, ale jeśli ktoś będzie chciał, to może to być nawet kilkanaście dni. W wielu przypadkach klienci do dyspozycji dostają już gotowe pakiety, obejmujące najpopularniejsze miejsca, ale można też będzie samodzielnie ustalić swoją trasę.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close